Cerebra Muhasebe ve Danışmanlık Firması 10. Yaşını Kutladı - Eylül 2019

Cerebra Muhasebe ve Danışmanlık firması 10. yaşını İstanbul Rahmi M. Koç Müzesi’nde 18 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen bir davette iş dünyasının önde gelen temsilcileriyle birlikte kutladı.

Tüm Cerebra ekibinin yer aldığı kutlama gecesine, ulusal ve uluslararası iş dünyasından ve sivil toplum kuruluşlarından 200’ün üzerinde temsilci katıldı.

Gecede yapılan konuşmalarda Cerebra’nın kurulduğu günden bugüne kadar, sahip olduğu ilkelerden taviz vermeden hizmetlerini müşterilerine sunduğunun altını çizen Cerebra ortaklarından Fikret Sebilcioğlu, yeni dönemde muhasebe, süreç iyileştirme, iç kontrol, iç denetim, kurumsal performans yönetimi ve suistimal inceleme alanlarında verilen tüm hizmetlerin büyük veri, veri analitiği, yapay zeka, makine öğrenmesi ve robotik uygulamalar gibi, teknolojinin sunduğu yeni fırsatlardan faydalanılarak yeniden yapılandırıldığını belirtti.

Cerebra ortağı Seda Bayraktar ise konuşmasında Cerebra’nın 10 yıl içinde göstermiş olduğu başarıda etik ilkeleri benimseyerek, amatör ruhla, heyecanı kaybetmeden ve hissederek çalışmanın büyük etkisi olduğunu, önlerinde yapılacak çok iş ve katedilecek uzun bir yol olduğunu bildiklerini ve tüm heyecanlarıyla, çok daha fazla çalışmaları gerektiğinin farkında olduklarını belirtti. Ayrıca davete katılan ve bu süre içerisinde birlikte çalıştıkları eski ve yeni çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

2009 yılında faaliyetlerine başlayan Cerebra, Türkiye'de geniş bir endüstri yelpazesinde muhasebe ve danışmanlık hizmetleri sunan bağımsız bir firmadır. 2 ortak ve 30 kişilik kadrosu ile Cerebra, faaliyet gösterdiği muhasebe ve mali işler yönetimi, finansal raporlama, süreç iyileştirme ve iç kontrol, iç denetim, kurumsal performans yönetimi, adli muhasebe ve suistimal inceleme alanlarında, farklı ölçeklerdeki müşteri portföyüne akılcı ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

 
     
     
     
     
     
     
     

 
PAYLAŞ