Hakkımızda

Cerebra, risk, iş süreçleri ve iç kontrol sistemi, iç denetim, muhasebe ve mali işler, suistimal ile mücadele ve etik ve uyum alanlarında müşterilerine hizmet veren İstanbul Türkiye'de yerleşik bir muhasebe ve danışmanlık firmasıdır.

Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing) Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing) Muhasebecilerinin kanunlara uyum konusundaki görevlerinin yanında, şirket işlerinin içinde zamanlı ve etkin bir şekilde olması kritik. Cerebra her zaman işin içinde ve sizlerle iletişimde olması gerektiğinin farkında olarak müşterilerine muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Risk, İç Kontrol ve İç Denetim Risk, İç Kontrol ve İç Denetim Cerebra iş süreçleri, iç kontrol sistemi, iç denetim, suistimal (rüşvet ve yolsuzluk) ile mücadele ile etik ve uyum alanlarında risklerinizi yönetmeye yardımcı olan, büyümenizi destekleyen, kurumsallaşmanızı ve dijitalleşmenizi sağlayan teknik ve araçların şirketinizde yapılandırılmasına yardımcı olacak çözümler sunuyor. Adli Muhasebe & Suistimal İnceleme Adli Muhasebe & Suistimal İnceleme Suistimaller, kurumsal suçlar, ticari uyuşmazlıklar ve adli süreçler şirketinizin bütünlüğünü ve itibarını riske atabilir. Bir problem ortaya çıktığında olayın tüm yönleri ile hızlı ve bağımsız bir şekilde soruşturulduğundan emin olmalısınız. Cerebra müşterilerine geniş bir yelpazede suistimal hizmetleri sunmaktadır. Etik ve Uyum Çözümleri Etik ve Uyum Çözümleri Danışmanlık hizmetleri kapsamında, etik ve uyum hizmetleri (uyum alanında dış kaynak kullanımı, rüşvetle mücadele programları, üçüncü taraf risk yönetimi, kurumsal istihbarat), iş süreçleri iyileştirme ve süreç optimizasyonu, veri analitiği & iş zekası, satınalma & birleşme sonrası entegrasyon alanlarında her ölçekteki kuruma hizmet sunulmaktadır.

Gündem & Haberler

Fikret Sebilcioğlu OYAK Çimento'nun Etkinliğinde Konuşmacı Oldu - Kasım 2020

OYAK Çimento Beton Kağıt Grubu, Uluslararası Suistimal Farkındalık Haftası çerçevesinde 26 Kasım günü Türkiye ve Portekiz bölgelerindeki yöneticileri için “Para Kazanmanın En Etik Yolu: Suistimal Farkındalığınızı Arttırın” isimli çevrimiçi bir etkinlik düzenledi. Cerebra yönetici ortağı Fikret Sebilcioğlu...

Fikret Sebilcioğlu TEİD & ACFE Etkinliğinde Konuşmacı Oldu - Kasım 2020

15-21 Kasım haftası dünyada Suistimal Farkındalık Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu çerçevede 17 Kasım 2020 tarihinde Türkiye'nin alanında iki önemli derneği TEİD ve ACFE Türkiye'nin ortaklaşa düzenledikleri "Şirketlerde Rüşvet, Yolsuzluk ve Suistimallerin Panzehiri: FARKINDALIK" isimli etkinliğe...

Cerebra TEİD İç Soruşturmalar Rehberinin Ortak Yazarı - Ekim 2020

Cerebra Muhasebe ve Danışmanlık firmasından Fikret Sebilcioğlu ve Gizem Taştemel, Etik ve İtibar Derneği tarafından yayınlanan İç Soruşturmalar Rehberi'nin ortak yazarlarından oldu.

YouTube

Esnek & Dinamik Bir Yaklaşım

Cerebra CPAs & Advisors, büyük muhasebe ve danışmanlık firmalarında yaşanan bürokratik yaklaşımlar yerine, müşteri ihtiyaçlarına uygun esnek ve dinamik hizmet anlayışına sahiptir.

Rakamların Ötesinde

Cerebra CPAs & Advisors geleneksel yaklaşımın ötesinde rakamlarınızı anlayan, yorumlayabilen ve karar verme mekanizmalarında size yardımcı olabilecek çözüm ortağınız olmayı arzulamaktadır.

Kaliteli Hizmet & Adil Fiyat

Yüksek kalitede hizmet, deneyimli kadromuzun sahip olduğu yerel ve uluslararası bilgi ve tecrübenin yanında adil bir fiyat politikası ile sunulmaktadır.